Hakkımızda

Şirketimiz Öz Temizlik ve Gıda 1994 yılında ticari faaliyetine başlamış olup, kurulduğu yıldan itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı bir şekilde tedarik etmeyi ön planda tutmuştur.

Şirketimiz bugüne kadar geçen süre içerisinde kaliteli ürün portföyünü sürekli geliştirerek sektörde güçlü bir kuruluş haline gelmiştir.Öz Temizlik ve Gıda pazarlama yaptığı işlerde titizliği, düzenli çalışması, her türlü şirket ihtiyaçlarını giderebilmesi ve sevkiyatlarındaki sürat ve zamanlaması ile satış ve dağıtım alanlarında isim yapmış ve geçen 18 yıllık süreç zarfında gelişen ve hızla büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Şirket olarak misyonumuz, sektörde akla ilk gelen lider firma olmaktır.Şirketimiz ayrıca Pınar Gıda bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

İstanbul içi ve çevresindeki kurumlara dağıtımı kendi çalışanlarımız ve servis araçlarımız vasıtasıyla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Ayrıca Türkiye içi şehirlerarası dağıtımları kargo aracılığı ile yapmaktayız.

Öz Temizlik ve Gıda yenilikçi yapısıyla her gün büyüyen bir marka olarak doğru kaynak olmaya devam edicektir.